Знайомтесь, SMG-15: Українських прикордонників озброять автоматичною зброєю західного зразку

Державну прикордонну службу України планують озброїти українськими пістолет-кулеметами «SMG-15».

Прикордонників озброять «SMG-15»

За ініціативи ДПСУ, протягом тижня було проведено випробування пістолета-кулемета «SMG-15» калібру 9х19-мм.

Пістолет-кулемет SMG-15 калібру 9х19-мм розроблений спеціалістами ТОВ «УКРОП».

Випробування проводились відповідно затвердженої Програми й методики визначальних відомчих випробувань пістолета-кулемета.

Пістолет-кулемет «SMG-15». Фото: ДПСУ

Відзначається, що під час випробувань пістолета-кулемета «SMG-15» було перевірено його тактико-технічні та ергономічні характеристики, а також можливості ведення стрільби при критичних умовах та екстремальних температурах(+500С та -400С)

«За результатами випробувань пістолет-кулемет «SMG-15» зарекомендував себе як надійний зразок озброєння та показав задовільні результати», – повідомляють у ДПСУ.

Відео з випробовувань:


«Поетапний перехід на нові види озброєння дозволить підвищити вогневу міць прикордонних підрозділів, а досвід, набутий в реальних бойових діях, у поєднанні з сучасним озброєнням, роблять наших військовослужбовців непереможними!», – підкреслили у ДПСУ.


Джерело


Опублікував: Андрій Савчук

Інші публікації автора

Голод, спрага і рани: бійці не можуть вийти з позицій. Чому не діє наказ Сирського? - Свобода Live

середа, 24 червень 2026, 21:23

Родичі військовослужбовців 108-ї бригади ТРО стверджують, що їхні рідні перебувають на позиціях понад 150 днів. . Вони розповідають Радіо Свобода про неможливість виходу бійців з позицій, відсутність ротацій та голод. Військовослужбовці змушені пити і...

Відставка Стармера: Чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...